Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Sprzedaży Konferencji

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

    Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

    W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie. Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

    Już wkrótce na krakowskim Kazimierzu otwarty zostanie nowy hotel PURO. W jego inspirowanej architekturą okolicy wnętrzach znajdą się nie tylko designersko urządzone pokoje, tętniące życiem lobby, ale również piekarnio-cukiernia, restauracja oraz Prisma SPA.

    PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY KONFERENCJI
    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje główne zadania:

    • Wsparcie Kierownika Sprzedaży w realizacji strategii sprzedażowej
    • Nadzór nad odbywającymi się w hotelu konferencjami, spotkaniami i wydarzeniami
    • Pozyskiwanie klientów sektora MICE dla hotelu, aktywna sprzedaż powierzchni
      konferencyjnej w PURO Kazimierz
    • Koordynowanie zamówień grupowych i konferencyjno-bankietowych
    • Ofertowanie, realizacja, nadzór i rozliczanie eventów oraz rezerwacji grupowych
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • Raportowanie wyników sprzedaży do Kierownika Sprzedaży

    MY:

    • Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze.
    • Zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO.
    • Dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    TY:

    • Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
    • Potrafisz drobne porażki przekuć w wielkie sukcesy
    • Masz charyzmę i dużo energii do działania
    • Jesteś doskonale zorganizowana / zorganizowany
    • Cechuje Cię innowacyjne podejście do postawionych zadań
    • Negocjacje to Twój żywioł
    • Mówisz po angielsku w stopniu superbohaterskim

    Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!