Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. sprzedaży

MACIEJ ZDZIARSKI KAP, właściciel marki Krakowska Akademia Profilaktyki

4 1438 645 brutto / mies.
  • Jaskółcza 4, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Jaskółcza 4

Kraków

Twój zakres obowiązków

Koordynator będzie zarządzał pracą pięciorga specjalistów ds. sprzedaży telefonicznej, obsługujących klientów samorządowych (głównie gminy). Logistyka sprzedaży (przesyłki, faktury itp.) jest poza tym stanowiskiem.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, punktualność i pełna frekwencja

  • umiejętność zarządzania pracą zespołu sprzedażowego

  • zdolność pozytywnego motywowania sprzedawców

  • determinacja w realizowaniu celów sprzedażowych

  • wysoka kultura słowa

  • łatwość w komunikacji przez telefon, swoboda wypowiedzi i dar przekonywania

  • mile widziane doświadczenie w branży profilaktycznej

To oferujemy

  • pracę na pełen etat, w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie w wysokości 3 000 zł netto + premia miesięczna od sprzedaży do 1500 zł netto + premia kwartalna od sprzedaży do 5000 netto

  • pracę w przyjaznych warunkach w firmie mającej siedzibę w centrum Krakowa (Salwator, okolice DH Jubilat).

O nas

Krakowska Akademia Profilaktyki to lider na rynku kampanii i materiałów profilaktycznych w Polsce. Oferujemy samorządom udział w kampaniach promujących wartości rodzinne, przeciwko nietrzeźwości na drogach, dopalaczom i przemocy domowej.