Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. sprzedaży

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HML SPÓŁKA Z O.O.

    Firma HML Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym w branży blacharsko-lakierniczej na terenie całej Polski oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. HML Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną dystrybucją produktów takich marek jak Kapci Coatings, Menzerna oraz Roberlo. Ugruntowana pozycja na rynku oraz ciągłe inwestycje powodują, iż praca w naszej firmie stwarza doskonałe warunki rozwoju kariery zawodowej.

    Numer referencyjny: KOORDYNATOR HANDLU ZAGRANICZNEGO

    Opis stanowiska:

    • Profesjonalna obsługa klienta biznesowego krajowego i zagranicznego.
    • Samodzielne koordynowanie zamówień.
    • Rozwiązywanie potencjalnych reklamacji, związanych z realizacją zamówień.
    • Komunikcja z Klientami (mile widziany język angielski, niemiecki).
    • Bieżący kontakt z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta.
    • Komunikatywność.
    • Dyspozycyjność.
    • Bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie stałe), po okresie próbnym dla stanowiska narzędzia pracy.
    • Duże wsparcie oraz liczne szkolenia.
    • Podnoszenie kwalifikacji.
    • Doskonalenie swych umiejętności.
    • Możliwość udziału w targach zagranicznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.