Ta oferta pracy jest nieaktualna od 575 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Sprzedaży Odzieży Motocyklowej

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-01-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do zespołu Inter Motors poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Polska

    Twoje przyszłe zadania:

    • Nadzór nad sklepami detalicznymi
    • Bieżące zarządzanie ekspozycją w sklepach motocyklowych
    • Realizacja planów sprzedażowych w podległym regionie
    • Szkolenie personelu z zakresu oferty produktowej, obsługi klientów oraz obowiązujących standardów
    • Kontrola standardów obsługi klientów oraz VM dla sklepów motocyklowych
    • Monitorowanie działań konkurencji w obszarze oferowanych produktów
    • Współpraca z pionem zakupu w zakresie doboru produktów do oferty oraz ustalania polityki cenowej

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenia w handlu detalicznym w branży motocyklowej
    • Znajomości rynku odzieży i akcesoriów motocyklowych
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Komunikatywności oraz zdolności organizacyjnych
    • Znajomości MS Office, w szczególności Excel
    • Prawa jazdy kat. B, kategoria A będzie dodatkowym atutem
    • Gotowości do podróżowania po całej Polsce

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
    • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
    • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
    • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych - indywidualnie dobrany do potrzeb

    Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.