Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Sprzedaży

DZIUGAS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dziugas Poland Sp. z o.o. to filia litewskiej firmy Žemaitijos pienas w  Polsce. Firma jest liderem w branży mleczarskiej na Bałtyku oraz eksportuje swoje produkty do 34 krajów. Žemaitijos pienas produkuje ponad 200  produktów nabiałowych, które każdego dnia docierają do Naszych klientów.

Naszym priorytetem są produkty wysokiej jakości, bezpieczne, zdrowe i smaczne.

Najbardziej popularne w Polsce marki to Džiugas sery długodojrzewające, batoniki twarogowe Magija oraz Pik-Nik paluszki serowe.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 2 lata,
  • Pracowałeś/aś w branży FMCG – atutem będzie branża nabiałowa,
  • Potrafisz budować długofalowe relacje z klientami,
  • Możesz pochwalić się sukcesami w zdobywaniu nowych punktów sprzedaży,
  • Wykazujesz się zaangażowaniem w realizację założonych celów i zadań,
  • Potrafisz poszukiwać niestandardowych rozwiązań i lubisz wyzwania,
  • Charakteryzujesz się samodzielnością i umiejętnością organizacji własnej pracy,
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

TWOJE ZADANIA

Będziesz:

  • Zwiększał/a udziały firmy poprzez sprzedaż produktów Žemaitijos pienas  – m. in. Dziugas, Pik – Nik  i Magija,
  • Realizował/a cele i plany sprzedażowe,
  • Pozyskiwał/a nowych klientów do współpracy oraz sieci mniejszego  formatu,
  • Współpracował na  rynku detalicznym, hurtowym, horeca na podległym terenie,
  • Budował/a długofalowe kontakty z klientami,
  • Dbał/a o pozytywny wizerunek firmy,
  • Rozwijał/a dystrybucję na powierzonym terenie.

OFERUJEMY CI:

  • Umowę  o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Pracę w małym, ale prężnym zespole

Ogłoszenie archiwalne