Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Sprzedaży

Pro Ascobloc Sp. z o.o.

5 5007 000 brutto / mies.
  • Szarych Szeregów 22, Syców
    Syców, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szarych Szeregów 22

Syców

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych

  • sprawdzanie i monitorowanie zamówień

  • współpraca z działem produkcji

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra lub dobra znajomość języka niemieckiego

  • min. 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta

  • dobre umiejętności interpersonalne

  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia wdrożeniowe oraz produktowe

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • dobrą atmosferę w pracy

O nas

Pro Ascobloc jest wiodącym producentem mebli gastronomicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej. Od 25 lat produkuje najwyższej jakości wyposażenie dla branży HoReCa. Firma jako część niemieckiej grupy Ascobloc oferuje również produkty marki Debag i AlexanderSolia.