Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. sprzedaży

Natalia MierzejewskaO firmie

7 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, rozwój i serwis portfela klientów.

Podział czasu pracy

60%

Spotkania z klientami

20%

Szkolenia rozwojowe

20%

Tworzenie ofert

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem indywidualnym oraz firmowym.
  • Aktywne działanie, odbywanie kilku spotkań dziennie.
  • Przedsiębiorczość i rozwój własnego biznesu.
  • Umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne.
  • Samodyscyplina, samodzielność, odpowiedzialność, konsekwencja i skuteczność w działaniu.
  • Nastawienie na rozwój.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe.
  • Budowa i zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Budowa i rozwój portfela klientów.
  • Bieżąca obsługa klientów.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Prestiż zawodowy – profesjonalny 2 letni plan szkolenia, otwarta ścieżka kariery w międzynarodowym środowisku, unikalne umiejętności zawodowe.
  • Wysoka podstawa 7000-10 000zł + atrakcyjny system prowizyjny.
  • Prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym).
  • Prywatny plan emerytalny.
  • Otwarta ścieżka w międzynarodowej firmie.
  • Nauka od najlepszych.
  • Spotkania integracyjne.
  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny

Natalia Mierzejewska

U nas nie chodzi o to, że musisz wszystko wiedzieć. Ty musisz chcieć się nauczyć i działać! My Cię nauczymy najważniejszych kwestii tego biznesu. Liczy się biznes, klienci i relacje między ludźmi. Nie będziesz pozostawiony sam sobie.

Nasza firma wyróżnia się tytułami takimi jak: Super Etyczna Firma, Firma Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca.

Tworzymy zespół uznawanych na rynku specjalistów.

Najlepsi Ludzie, Najlepszy Produkt, Najlepszy Serwis

Koordynator ds. sprzedaży, Szczecin