Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. sprzedaży w call center

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie kilkunastoosobowym zespołem zróżnicowanym wiekowo.
  • Odpowiedzialność za działania sprzedażowe oraz helpdesk.
  • Wprowadzenie światowych standardów obsługi klienta, mierników.
  • Zarządzanie CRM-em.
  • Motywowanie zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technik sprzedaży oraz standardów obsługi klienta.
  • Umiejętności analityczne.
  • Umiejętność prowadzenia i koordynowania wielu projektów równocześnie.
  • Umiejętność ustalania odpowiedzialności, priorytetów i zadań dla podległego zespołu.
  • Wewnętrzna motywacja i ambicja.
  • Jeżeli uważasz, że kierowanie zespołem jest Twoją rolą, to nie czekaj - aplikuj do nas!

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji.
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na rynku.
  • Dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych.
  • Dużą autonomię działania w przyjaznym środowisku.
  • Wsparcie mentalne oraz szkolenia wewnętrzne

Benefity

  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ekipa zgranych ludzi
  • miła atmosfera
  • dobra lokalizacja biura
  • Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1
  • Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kiedy rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci pakiet wdrożeniowy:

  • Wsparcia organizacyjne, w tym wsparcie menedżerskie i opiekę doświadczonych pracowników,
  • Pakiet szkoleń rozwojowych i produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty.

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jesteśmy liderem w kategorii Informacje i publicystyka oraz Informacje lokalne i regionalne.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów.

Koordynator ds. sprzedaży w call center, Bydgoszcz