Koordynator ds. sprzedaży w dziale obsługi Klienta – z językiem niemieckim

Marflex - M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Marflex - M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o.

Bysławska 82

Wawer

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Klientem w zakresie realizacji zamówień: przyjmowanie i rejestracja zamówienia w systemie, przygotowywanie dokumentacji, monitoring realizacji
  • Współpraca z Działem Handlowym w zakresie obsługi Klientów
  • Logistyczne planowanie zamówień
  • Awizacja i koordynacja dostaw i załadunków
  • Fakturowanie – faktury pro-forma, faktury VAT, zaliczki, wystawianie not i faktur korygujących,
  • Analiza oraz podejmowanie działań w zakresie przeterminowanych płatności we współpracy z Działem Handlowym oraz Credit Controler-em
  • Wsparcie administracyjne Zespołu Sprzedaży
  • Tworzenie oraz aktualizacja danych Klientów w bazie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny (bezpośredni kontakt z Klientami)
  • Doświadczenie w dziedzinie obsługi klienta,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność,
  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość systemu SAP – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku stwarzającym doskonałe możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju i awansu w wewnętrznych strukturach firmy
  • Pakiet szkoleń
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodziny
  • Realne wsparcie z ZFŚS – dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne
  • Elastyczne godziny pracy zapewniające realny work & life balance
  • Owocowe poniedziałki,
  • Miłą atmosferę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Firma MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o. o jest jedną z wiodących firm produkcyjnych dostarczających na rynek europejski wysokiej jakości folię stretch oraz paski PP i PET.

Firma należy do międzynarodowego koncernu Maillis Group, działającego na kilkunastu rynkach, docierając do Klientów na całym świecie, zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie końcowego pakowania produktów dla wszystkich gałęzi przemysłu.

MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o. o to organizacja dająca możliwości zdobycia cennego doświadczenia oraz realne warunki rozwoju, niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Jeśli lubisz wyzwania, szukasz ciekawej i stabilnej pracy, bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz lubisz pracować w miłej atmosferze to dołącz do NAS!

W związku z ciągłym rozwojem aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. SPREDAŻY w DZIALE OBŁUGI KLIENTA

 – z językiem niemieckim

 nr ref. K/CS/102021

miejsce pracy: WARSZAWA - FALENICA

Koordynator ds. sprzedaży w dziale obsługi Klienta – z językiem niemieckim, Bysławska 82, Wawer, Warszawa