Oferta pracy

Koordynator ds. sprzedaży w regionie

Aves sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
AVES Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990. Jesteśmy polską rodzinną firmą z trzydziestoletnim doświadczeniem w przetwórstwie drobiu i produkcji wędlin oraz dań gotowych.

Spółka jako podmiot odpowiedzialny społecznie prowadzi politykę, której jednym z elementów jest dostarczanie najwyższej jakości produktów odpowiadając w ten sposób na indywidualne oczekiwania naszych Klientów.

Zatrudnimy:

Zakres obowiązków:

  • obsługa obszaru sprzedaży na województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, część środkowo-zachodnia województwa warmińsko-mazurskiego
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy z klientami
  • wprowadzenia na rynek nowych produktów
  • koordynacja działań związanych ze sprzedażą oraz akcjami promocyjnymi
  • sporządzanie i prowadzenie analiz sprzedaży
  • bezpośrednia obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym oraz HoReCa na powierzonym terenie
  • odpowiedzialność za wzrost sprzedaży oraz udziału w rynku
  • egzekucja ustaleń centralnych oraz działania lokalne
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów
  • obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym oraz HoReCa

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • doświadczenie w branży FMCG
  • wysokich standardów etycznych
  • nastawienia na sukces
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • prawo jazdy kat. B + praktyka
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na powierzonym obszarze
  • Duża kreatywność, pomysłowość
  • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet Office

Mamy dla Ciebie:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia z premią miesięczną i kwartalną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aves sp. z o.o (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy