Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. sprzedaży w regionie

Aves Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obszaru sprzedaży na województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, część środkowo-zachodnia województwa warmińsko-mazurskiego

  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy z klientami

  • wprowadzenia na rynek nowych produktów

  • koordynacja działań związanych ze sprzedażą oraz akcjami promocyjnymi

  • sporządzanie i prowadzenie analiz sprzedaży

  • bezpośrednia obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym oraz HoReCa na powierzonym terenie

  • odpowiedzialność za wzrost sprzedaży oraz udziału w rynku

  • egzekucja ustaleń centralnych oraz działania lokalne

  • raportowanie wyników sprzedaży

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów

  • obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym oraz HoReCa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • doświadczenie w branży FMCG

  • wysokie standardy etyczne

  • nastawienie na sukces

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • prawo jazdy kat. B + praktyka

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na powierzonym obszarze

  • duża kreatywność, pomysłowość

  • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet Office

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia z premią miesięczną i kwartalną

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy

  • pracę w kreatywnym i ambitnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

Aves Sp. z o.o.

AVES Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990. Jesteśmy polską rodzinną firmą z trzydziestoletnim doświadczeniem w przetwórstwie drobiu i produkcji wędlin oraz dań gotowych.

Spółka jako podmiot odpowiedzialny społecznie prowadzi politykę, której jednym z elementów jest dostarczanie najwyższej jakości produktów odpowiadając w ten sposób na indywidualne oczekiwania naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Nie wiesz co zrobić, wahasz się czy obecna sytuacja sprzyja zmianie pracy, to my Ci podpowiemy: TAK.

Dlatego zapraszamy do naszego Przebojowego Zespołu osoby, które chcą z nami rozwijać rynek jako Koordynator ds. sprzedaży w regionie.