Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. systemów informatycznych w projektach

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu

aleja Wincentego Witosa 26

Opole

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MongoDB

  • PostgreSQL

  • Linux

  • Python

  • REST

  • API

  • DevOps

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie dwóch projektów informatycznych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, w tym:

- współpraca z wykonawcą oprogramowania/aplikacji celem usprawnienia i przyspieszenia procesu projektowania oraz wdrażania funkcjonalnych systemów IT,

- przygotowanie środowisk na różnych poziomach, które umożliwiają: testowanie, wdrożenie oprogramowania,

- instalacja, konfiguracja oraz aktualizacja narzędzi wspierających proces wytwarzania oprogramowania,

- dbałość o optymalne wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w celu zaspokojenia potrzeb organizacyjnych szpitala,

- współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie właściwej realizacji/rozliczenia projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,

  • Doświadczenie w administrowaniu baz danych (relacyjne i nierelacyjne): mongoDB, PostgreSQL,

  • Doświadczenie w administracji sieci,

  • Doświadczenie w administracji systemów Linux,

  • Znajomość Python, REST API, metod Konteneryzacji, procesu DevOps,

  • Komunikatywność,

  • Zorientowanie na potrzeby szpitala,

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz organizowania pracy własnej,

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Terminowe i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych.

To oferujemy

  • Pracę w zakładzie o stabilnej sytuacji w zatrudnieniu,

  • Możliwość rozszerzenia swoich kompetencji w oparciu o szeroki merytorycznie zakres zadań,

  • Pracę przy projektowaniu/ wdrażaniu nowego oprogramowania/ aplikacji,

  • Pakiet socjalny.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie, z własnym całodobowym lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom - szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych.

Zachęcamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań w służbie zdrowia - we współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu.

Przewiń do profilu firmy