Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. systemu bezpieczeństwa informacji (K/M)

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

aleja Niepodległości 162

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji systemu bezpieczeństwa informacji;

  • prowadzenie działań monitorujących w zakresie bezpieczeństwa informacji;

  • koordynowanie działań zapewniających minimalizowanie ryzyk;

  • opiniowanie pod względem zgodności z systemem bezpieczeństwa informacji przygotowywanych zmian organizacyjnych, legislacyjnych, technologicznych;

  • współpraca z jednostkami uczelni.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne), certyfikacja z zakresu bezpieczeństwa informacji np.: ISO 27001, CISSP, CISA, CISM, CompTIA CASP, GIAC itp. będzie atutem;

  • certyfikat audytora PN-ISO/IEC 27001 lub ISO/IEC 27001, minimum na poziomie audytora wewnętrznego;

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w zakresie realizacji zadań z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa informacji;

  • praktyczna znajomość rodziny norm PN-ISO/IEC 27000 w szczególności aktualnych norm PN-ISO/IEC 27001, PN-ISO/IEC 27002, PN-ISO/IEC 27005, PN-ISO/IEC 27017; znajomość normy ISO 22301;

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji, we wdrożeniu lub utrzymywaniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z normą PN-ISO/IEC 27001 w organizacji;

  • umiejętność prowadzania analiz ryzyka zgodnych z normą PN-ISO/IEC 27005 w zakresie SZBI i bezpieczeństwa informacji;

  • mile widziane doświadczenie pracy w sektorze publicznym;

  • umiejętność analitycznego i systemowego myślenia, dostrzegania zależności;

  • umiejętność efektywnego redagowania instrukcji, procedur;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentów;

  • umiejętność organizacji pracy własnej i efektywnego zarządzania czasem.

To oferujemy

  • stabilna praca w prestiżowej organizacji o szeroko rozpoznawalnej marce;

  • wsparcie w rozwoju ścieżki kariery i dofinansowanie kształcenia podnoszącego kompetencje;

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne