Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Systemu Zarządzania Jakością

ITA TOOLS SP. Z O.O.

Wojska Polskiego 3

Cyranka

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie systemu zarządzania jakością w firmie produkcyjnej

  • Koordynowanie wdrażania procedur i polityk zgodnie ze strategią ITA Tools i wymogami Klientów

  • Prowadzenie planów działań w obszarze jakości i procesów (analiza przyczyn źródłowych, planowanie działań, koordynowanie realizacji)

  • Prowadzenie kontroli, audytów wewnętrznych i audytów operacyjnych, monitorowanie działań po audytach

  • Nadzorowanie aktualności procedur i instrukcji, tworzenie i aktualizacja dokumentacji

  • Przygotowywanie raportów, odpowiednich wskaźników, zestawień

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień dotyczących systemu zarządzania jakością w firmie produkcyjnej

  • Znajomość systemów zarządzania wg wymagań norm ISO 9001 i ISO1400 oraz narzędzi zarządzania jakością (8D, 5Why, 5S itd) - warunek konieczny

  • Doświadczenie na stanowisku pełnomocnika lub specjalisty ds. systemu zarządzania (min. 2 lata)

  • Umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych i procesu

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań korygujących i doskonalących (koordynacja pracy zespołu)

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

  • Mile widziane Posiadanie certyfikatu auditora wewnętrznego ISO 9001 i 14001

  • Umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz zdolności organizacyjne

  • Samodzielność, konsekwencja i dynamizm w działaniu

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Świetną atmosferę

  • Dofinansowanie do opieki medycznej/karty multisport

  • Szkolenia

  • Program rekomendacji pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma ITA Tools sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów. Poszukujemy osób chętnych do nauki, nie bojących się nowych wyzwań i zmotywowanych do pracy. Zależy nam na kandydatach którzy budując z firmą partnerskie relacje zostaną z nami na dłużej.

Przewiń do profilu firmy