Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. szkoleń i rozwoju

ATUT school LegnicaO firmie

  • Piastowska 43, Legnica, Oś Kartuska 2, Legnica

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług szkoleniowych

  • dbałość o budowanie relacji z klientami (rozmowy, maile, telefony, obsługa bieżąca )

  • kreowanie pomysłów na udoskonalanie usług edukacyjnych

  • uczestniczenie we wdrażaniu nowych koncepcji szkoleniowych

  • współtworzenie wizerunku firmy na lokalnym rynku

  • bieżąca koordynacja pracy lektorów i oddziału

Nasze wymagania

  • umiejącej efektywnie pracować w oparciu o cele biznesowe

  • energicznej i samodzielnej, dbającej o szczegóły i niezawodnej

  • chętnej do odbywania rozmów telefonicznych z klientami

  • swobodnie komunikujacej się w języku polskim

  • myślącej nieszablonowo i szukającej rozwiązań

  • sprawnie operującej pakietem MS Office i znającej Google

  • gotowej do aktywnego promowania firmy w mediach społecznościowych

  • dyspozycyjnej w godz. 12.00-20.00

Mile widziane

  • posiadanie samochodu, prawa jazdy kat B i gotowość do podróży służbowych

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość technik autoprezentacji, prezentacji i negocjacji

To oferujemy

  • szkolenie wdrażające

  • ambitne zadania

  • samodzielność działania wg wypracowanych standardów

  • możliwość harmonijnego rozwoju wielu umiejętności miękkich

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + premia za wyniki.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

ATUT school Legnica

ATUT school to nowoczesna szkoła językowa, która od 2001 roku jest lokalnym liderem edukacji językowej w Legnicy i Lubinie. W związku ze stałym rozwojem i doskonaleniem naszych usług oraz potrzebą wdrażania nowatorskich rozwiązań i budowania relacji z klientami potrzebujemy poszerzenia składu naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy