Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. szkoleń

FOR Focus on Results

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Jesteśmy firmą szkoleniowo- doradczą, która przeciera nowe szlaki na rynku szkoleń. Mocna koncentracja na rezultatach szkoleń (nomen omen Focus on Results) plus nowe technologie to nasze znaki rozpoznawcze.

  • Szukamy nowego członka lub członkini do naszego zespołu. Stawiamy wysoko poprzeczkę, ale praca jest ciekawa i rozwijająca.

  • Twoim zadaniem będzie koordynacja szkoleń, odciążenie nas od pracy biurowej, praca z aplikacjami szkoleniowymi, tłumaczenia z j. angielskiego, kontakty z klientami, prowadzenie i rozbudowa bazy klientów oraz działania promocyjne w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś dobrze zorganizowana/-y, lubisz planować i koordynować, masz „lekkie pióro”, lubisz kontakt z klientem biznesowym, dobrze poruszasz się w mediach społecznościowych i znasz dobrze angielski chętnie Cię poznamy i sprawdzimy czy jest nam po drodze…