Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Szkoleń

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NobleProg

    NobleProg, międzynarodowa firma szkoleniowa poszukuje 2 osób w następujących rejonach:
    1 osoba:
    Wrocław i Poznań, 2 osoba: Kraków.

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: 2015_03
    • Praca na pełny etat.
    • Sprzedaż oraz obsługa szkoleń i konsultacji dla klientów korporacyjnych i indywidualnych.

    Obowiązki:

    • Utrzymanie dotychczasowych relacji z Klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowanie ofert i akcji marketingowych
    • Wyszukiwanie i przygotowywanie dokumentacji do przetargów
    • Organizacja szkoleń (od sprzedaży, przez logistykę po wystawienie FV)
    • Rekrutacja kadry trenerskiej
    • To nie jest typowa praca od 9 do 17
    • Ambicja, pragnienie samorozwoju
    • Zdolności organizacyjne
    • Język angielski (Excellent reading and speech understanding)
    • Doświadczenie techniczne w obszarze IT
    • Doświadczenie w sprzedaży usług (w szczególności IT)
    • Gotowość do niestandardowych godzin pracy
    • Gotowość do nauki poza godzinami pracy
    • Pracę z użyciem nowoczesnych technologii
    • Dostęp do dowolnych szkoleń
    • Pracę w międzynarodowym zespole
    • Nieograniczony dostęp do self study materials
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny

    Prosimy o nie przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail firmy, tylko za pomocą poniższego formularza. Pełne zgłoszenie powinno zawierać CV oraz list motywacyjny.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez NobleProg."