Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JP Solutions Sp. z o.o.

    Szkoła Językowa „Centrum Europy” posiada 15-letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, duńskiego, fińskiego, czeskiego, chorwackiego oraz angielskiego. Prowadzimy również kursy językowe dofinansowane z UE. Szkoła oferuje również usługi wynajmu sal szkoleniowych dla klientów zewnętrznych. Siedziba „Centrum Europy” mieści się w doskonałym miejscu, w samym sercu Warszawy, tuż przy Al. Jerozolimskich, naprzeciwko Dworca Warszawa-Śródmieście.
    Więcej informacji: www.ce.edu.pl

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: RKS/01/12/2014
    Opis stanowiska:
    • sprzedaż kursów językowych oraz wynajmu sal
    • organizacja kursów językowych, w tym przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej, materiałów na zajęcia, aktualizacja danych w programie ischool,
    • rozliczanie pracy lektorów
    • aktualizacja strony internetowej, profilu na Facebooku i Google+
    • wsparcie administracyjne przy wprowadzaniu dokumentów księgowych
    • obsługa recepcji szkoły językowej,
    • przygotowanie cateringu dla klientów szkoleniowych,
    • obsługa korespondencji tradycyjnej,
    • praca od poniedziałku do piątku.
    Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność obsługi sprzętu (rzutniki cyfrowe, odtwarzacze CD i DVD, komputery),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
    • dobra organizacja pracy,
    • zaangażowanie, komunikatywność, rzetelność,
    • odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
    • doświadczenie w branży szkoleniowej będzie dodatkowym atutem,
    • referencje od poprzednich pracodawców będą dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę,
    • pracę w młodym i przyjaznym zespole, w stabilnej firmie z doświadczeniem na rynku edukacyjnym,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych przez szkołę,
    • zatrudnienie w wymiarze ok. 40 h tygodniowo.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JP Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pankiewicza 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.