Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. techniczno-eksploatacyjnych

SIC Sp. z o.o.O firmie

SIC Sp. z o.o.

Romana 40/42

Łódź

Duża firma handlowa z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola stanu technicznego obiektu
  • nadzór nad wykonywaniem wymaganych przepisami okresowych przeglądów i konserwacji elementów budynku i instalacji
  • stała współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • nadzór nad służbami technicznymi, serwisem utrzymania czystości, ochrony fizycznej oraz firmami zewnętrznymi
  • prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą budynków, w tym korespondencja ze służbami technicznymi i firmami zewnętrznymi
  • sporządzenie zamówień na materiały i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektu
  • prowadzenie negocjacji z podwykonawcami
  • optymalizacja kosztów obsługi obiektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • obsługa pakietu MS Office
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • pracę w prężnie działającej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (możliwość stałego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne