Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Techniczno-Handlowych

Murexin Polska Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

W naszej firmie będziesz:

• realizował politykę handlową i promocyjną firmy – sprzedaż produktów,

• prowadził doradztwo w zakresie produktów i wymogów technicznych,

• nawiązywał i podtrzymywał kontakty z klientami – dystrybutorami, wykonawcami i inwestorami,

• obsługiwał istniejących klientów w powierzonym regionie pracy,

• wyszukiwał i pozyskiwał nowych klientów i inwestycje.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość branży budowlanej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów do klejenia wykładzin obiektowych lub podłóg drewnianych,

  • praktyczna znajomość obsługi rynku inwestycyjnego – ze wskazaniem na wykonawców, inwestorów, kierowników budów oraz innych decydentów procesu budowlanego,

  • znajomość nowoczesnych technologii budowlanych,

  • znajomość topografii regionu,

  • sukcesy w budowaniu sieci dystrybucji,

  • nastawienie na wynik i realizację celów,

  • wysoka samodyscyplina i odpowiedzialność,

  • umiejętność i chęć pracy w zespole,

  • umiejętność prowadzenia prezentacji,

  • obsługa komputera i MS Office,

  • dyspozycyjność,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • samochód służbowy,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania.

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Firma Murexin sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding, czołowego europejskiego producenta najwyższej jakości chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania chemii budowlanej związane z techniką klejenia wszelkiego rodzaju pokryć podłogowych oraz płytek i kamienia. Jesteśmy rozwijającą się firmą, do której zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wspólnie z nami budować sukces organizacji oraz realizować w niej własne ambicje zawodowe.

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą o Ochronie Danych Osobowych wraz ze wskazaniem numeru referencyjnego - prosimy przesyłać do dnia 31.01.2022 klikając na przycisk Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.