Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Technicznych

ASERTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją zleceń w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami zakładowymi i kontraktowymi.

  • Negocjacje cen

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów jakościowych i rozliczeń.

  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu.

  • Bezpośredni kontakt z przedstawicielami i inspektorami Zleceniodawcy, również anglojęzycznymi.

  • Bieżące raportowanie postępów prac do Klienta, składanie raportów z realizacji oraz przekazywanie informacji o występujących zagrożeń do Zarządu.

  • Współpraca z działem księgowości

  • Monitorowanie wskaźników wydajnościowych KPI oraz definiowanie działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy o podobnym profilu, specjalizacji

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

  • Samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

  • Wiedza z zakresu nauk technicznych

  • Wiedza o zarządzaniu i administracji

  • Zdolności organizacyjne

  • Inicjatywa/przedsiębiorczość

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji

  • Umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Zajmujemy się kompleksowo sprzedażą części zamiennych do utrzymania ruchu. Jesteśmy integratorem dla firm i konsolidujemy wiele procesów zakupowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dlatego też poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań, umie poradzić sobie z kilkoma zadaniami na raz i przede wszystkim będzie wykazywała umiejętności negocjacyjne. Chcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, którą cechuje dynamizm działania oraz swoboda w kontaktach międzynarodowych.

Przewiń do profilu firmy