Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Technicznych i Projektowych

RECTICEL INSULATION MATERIALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów budowlanych we współpracy z lokalnym Działem Sprzedaży.

  • Nadzór merytoryczny nad treścią techniczną konkretnych projektów biznesowych.

  • Odpowiedzialność za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z architektami, projektantami, wykonawcami i klientami.

  • Przygotowywanie szczegółowych porad technicznych i spotkań promocyjnych dla architektów, projektantów, wykonawców, oraz klientów.

  • Analiza, korekta, lub udział w tworzeniu tekstów marketingowych omawiających rozwiązania techniczne oparte na produktach Recticel.

  • Promocja nowych produktów oraz wsparcie w zakresie informacji technicznych.

  • Prowadzenie szkoleń technicznych i produktowych.

  • Pisanie specyfikacji, instrukcji i dokumentacji technicznych.

  • Analiza rynku konkurencji, śledzenie nowych rozwiązań na rynku.

  • Miesięczne raportowanie poziomu realizacji zadań.

  • Umacnianie pozycji handlowej na polskim rynku, oraz promowanie wysokiej jakości rozwiązań technicznych firmy Recticel.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, o kierunku budownictwo, architektura lub pokrewne.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość technicznych zagadnień związanych z budownictwem, mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży.

  • Dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, rozumienie synergii pomiędzy pracą działu technicznego i działem sprzedaży w kontekście celu działalności Recticel.

  • Odpowiedzialność, proaktywność, samodzielność, nastawienie na realizację celów, entuzjazm.

  • Dyspozycyjność - praca na terenie całej Polski.

To oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę w rozwijającej się firmie z wieloletnimi tradycjami, będącej liderem w swojej branży, oferującej produkty o najwyższej jakości i właściwościach technicznych.

  • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów ale także dużo ciekawych wyzwań i sporo dynamicznej pracy .

  • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny, kartę sportową dla aktywnych, prywatną opiekę medyczną i inne benefity.

  • Oferujemy narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, telefon, laptop, niezbędne szkolenia i informacje, które pomogą Ci wdrożyć się już na samym starcie.

Twoja rola:

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Insulation Materials. W Poznaniu firma prowadzi Biuro Sprzedaży materiałów termoizolacyjnych. Zespół Inżynierów Sprzedaży oraz Koordynator ds. Technicznych i Projektowych działają natomiast na terenie całej Polski.

Jako Koordynator ds. Technicznych i Projektowych będziesz wspierał sprzedaż produktów Recticel poprzez dostarczanie specjalistycznej wiedzy technicznej oraz utrzymywanie kontaktów biznesowych z hurtowniami, firmami wykonawczymi, biurami projektowymi, architektami budynków przemysłowych, obiektów rolniczych.

Twoimi partnerami będą firmy specjalistyczne sprzedające materiały budowlane oraz wykonawcy dachów, ścian i posadzek w obiektach przemysłowych, mieszkalnych i rolniczych.

Jako Koordynator ds. Technicznych i Projektowych będziesz odpowiedzialny za budowanie silnej pozycji firmy na rynku, poprzez promocję produktów oraz doradztwo techniczne.

Praca na terenie całej Polski.