Koordynator ds. Technicznych

Globiana Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zapewnieniem bieżącej i nieprzerwanej obsługi eksploatacyjnej jednostki medycznej

  • Zarządzanie podległym zespołem technicznym (proces rekrutacji, wdrożenia, szkolenia stanowiskowego oraz rozwoju i okresowej oceny pracowników; koordynacja i organizacja bieżącej pracy zespołu)

  • Tworzenie procedur oraz instrukcji niezbędnych do zabezpieczenia podległej infrastruktury, zgodnie z BHP i PPOŻ.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną podległego obiektu

  • Koordynacja odbiorów prac instalacyjnych, budowalnych, nadzór nad procesem dostaw i instalacji sprzętu

  • Nadzór i kontrola nad planowaniem, projektowaniem i realizacją zdań w zakresie opracowania strategii obsługi eksploatacyjnej podległego obiektu

  • Koordynacja i nadzór nad technicznym przygotowaniem harmonogramu przeglądów technicznych i instalacyjnych obiektu

  • Nadzór na usuwaniem awarii oraz nad prowadzeniem rejestru usterek i awarii

  • Zarządzanie procesem zamówień i dystrybucji gazów technicznych, elementów eksploatacyjnych urządzeń

  • Zarządzanie obsługą techniczną systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, innych niezbędnych do monitorowania w jednostce

  • Koordynacja i nadzór nad działaniami inwestycyjnymi oraz modernizacją infrastruktury technicznej

  • Udział w projektach, dotyczących nowych inwestycji

  • Współpraca z jednostkami grupy kapitałowej, w zakresie wspólnych projektów

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych w swoim obszarze odpowiedzialności

  • Optymalizacja kosztów eksploatacji oraz zarządzanie budżetem

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Myślenie ryzykami oraz nieustanne dążenie do ulepszania, optymalizowania rozwiązań

  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

  • Gotowość do pracy w zadaniowym systemie czasu pracy

  • Umiejętność pracy pod presją zadań i czasu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Uprawnienia techniczne inspektora budowlanego

  • Doświadczenie w obsłudze systemów BMS

  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem ochrony zdrowia

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich

  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • Darmową naukę języków obcych

  • Pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody

  • Elastyczną formę zatrudnienia – dostosowaną do Twoich potrzeb / możliwości

  • Możliwość współtworzenia nowoczesnego standardu usług medycznych, opartego na jakości

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie okresowe i zadaniowe

  • premie uznaniowe

  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

Jesteśmy ludźmi z pasją i zaangażowaniem. Tworzymy innowacyjne centrum medyczne, do którego możesz dołączyć i być współtwórcą jakości o jakiej dzisiaj możemy marzyć. Aspiracje jakie nami kierują oparte są na nowoczesnych technologiach i doświadczeniu pracowników. Cele jakie postawiliśmy przed sobą są ambitne ale w pełni osiągalne. Niewątpliwie są wyzwaniem dla każdego z nas i niezmiernie nas to cieszy. Chętnie opowiemy o sobie więcej podczas rozmów rekrutacyjnych.

Zespół Globiany

Globiana sp. z o.o. to nowopowstała, innowacyjna spółka medyczna, która otwiera swój pierwszy oddział w Katowicach.

W nowoczesnej, zaprojektowanej w oparciu o światowe standardy przestrzeni, znajdować się będzie wielospecjalistyczna Przychodnia oraz Pracownia Rezonansu Magnetycznego.

W Globianie mamy aspiracje stworzenia wyjątkowego miejsca, gdzie pacjent jest zawsze w centrum uwagi, gdzie najwyższy standard jakości usług medycznych oraz obsługi pacjenta są czymś oczywistym, gdzie nowoczesne technologie krzyżują się z wiedzą i doświadczeniem najlepszego personelu medycznego, wspierając proces diagnostyczny.

Jeśli wartości, które wyznajemy są Tobie bliskie i chcesz wziąć udział w tworzeniu nowej jakości na rynku usług medycznych – zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy