Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Technicznych

Igrzyska Europejskie 2023

Kamienna 21

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii IE w zakresie technicznego funkcjonowania obiektów sportowych pod kątem spełnienia założonych wymaga ;

  • Rozwój metod zarządzania poprzez aktywny udział w procesie projektowania i przygotowywania technicznego, przestrzeni dostosowanych na potrzeby IE oraz zagospodarowania przestrzennego wokół nich;

  • Ścisła współpraca z zarządcami/właścicielami obiektów sportowych i pozasportowych w zakresie kreacji pozytywnej współpracy technicznej.

  • Bieżące raportowanie z postępu prac na obiektach, ze spotkań z udziałem zarządców/właścicieli obiektów oraz firmami trzecimi ;

  • Nadzór nad dostosowaniem poszczególnych pomieszczeń do przydzielonych funkcji technicznych według planu operacyjnego na dany obiekt;

  • Przystosowanie obiektu do przygotowanej koncepcji technicznych zagospodarowania według szczegółowych map dostarczonych przez Mengera ds. Technicznych ;

  • Współpraca przy tworzeniu planu oznakowania infrastruktury krytycznej obiektów według dostarczonych przez Mengera ds. Technicznych szczegółowych map ;

  • Uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych dotyczących danego obiektu oraz w spotkaniach statusowych Pionu;

  • Ścisła współpraca z pozostałymi Pionami mająca na celu przystosowanie obiektu na potrzeby IE oraz opracowanie pozostałych operacji technicznych na obiekcie;

  • Monitorowanie i koordynacja pod katem technicznym pracy dostawców na poszczególnych obiektach;

  • Współpraca z zespołem dedykowanym do organizacji zawodów na danym obiekcie oraz uczestnictwo w codziennych odprawach;

  • Zapewnienie profesjonalnej i efektywnej komunikacji pomiędzy Pionem Operacji Obiektowych a pozostałymi Pionami Spółki;

  • Bieżące i okresowe raportowanie z działalności nadzorowanego Obiektu;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów wraz z analizą;

  • Współpraca z wolontariuszami przydzielonymi do Pionu Operacji Obiektowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP grupy I i II w zakresie nadzoru i eksploatacji;

  • Minimum 3 lat doświadczenia w branży eventowej lub sportowej w działaniach na poziomie min. Specjalisty technicznego, związanych z organizacją wydarzeń sportowych lub artystycznych głownie/bądź również międzynarodowych w zakresie obsługi Technicznej;

  • Znajomość obiektów sportowych w zakresie zasilania dwustronnego, funkcjonowania agregatów prądotwórczych, układów SZR itp. ;

  • Doświadczenie w koordynowaniu zespołu technicznego składającego się z bezpośrednich podwładnych, wielu wykonawców i dostawców usług;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (umiejętność swobodnego porozumiewanie się w mowie i piśmie) – warunek konieczny, podlegający weryfikacji. Znajomość innych języków mile widziana;

  • Umiejętność organizacji pracy i planowania obowiązków w czasie;

  • Posiadanie prawa jazdy kat.B;

  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych na obszarze woj. Małopolskiego;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania technicznych sytuacji kryzysowych ;

  • Wysoka kultury osobista;

  • Umiejętność pracy w stale zmieniającym się środowisku z naciskiem na zdolność proaktywnego rozwiązywania problemów;

  • Doświadczenie praktyczne w zarządzaniu projektami;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office i praca w środowisku rozwiązań chmurowych;

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę projektową do końca sierpnia 2023,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • prywatną opiekę medyczną.

Igrzyska Europejskie Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Spółka Igrzyska Europejskie 2023 Sp. z o.o. została powołana w celu przygotowania i realizacji przedsięwzięć oraz wykonywania zadań związanych z organizacją III Igrzysk Europejskich Kraków, Małopolska 2023. Igrzyska Europejskie to sztandarowa impreza sportowa rozgrywana co cztery lata z udziałem 50 reprezentacji krajów europejskich.

Miasto Kraków oraz Region Małopolska zostały wskazane jako gospodarz III Igrzysk Europejskich w 2023 roku na nadzwyczajnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego Stowarzyszenia Europejskich Komitetów Olimpijskich (EOC) w Mińsku. Od 21 czerwca do 3 lipca 2023 roku w Polsce odbędą się multidyscyplinarne zawody sportowe, podczas których najlepsi sportowcy Starego Kontynentu będą rywalizować aż w 27 dyscyplinach.

W związku z dynamicznie rozwijającymi się strukturami Spółki oraz nieuchronnie zbliżającym się terminem realizacji Igrzysk poszukujemy Specjalistów z różnych dziedzin do obsługi międzynarodowej imprezy sportowej na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań, lubisz samodzielnie opracowywać rozwiązania i wdrażać własne pomysły oraz masz ochotę zaangażować się w wykonywanie różnorodnych obowiązków, które będą bezpośrednio wpływać na jakość realizacji międzynarodowego wydarzenia sportowego ZAPLIKUJ do nas i dołącz do ambitnego i kreatywnego Zespołu Profesjonalistów.

Praca przy organizacji masowej imprezy sportowej o wydźwięku międzynarodowym tworzy idealną przestrzeń na praktyczne wykorzystanie umiejętności oraz rozwój indywidualnych talentów oraz stwarza możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia zawodowego.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Naszemu Zespołowi, niezależnie od specjalizacji zawodowej przyświeca wspólny cel jakim jest realizacja Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie i Małopolsce.

Jesteśmy nastawieni na sukces, w drodze do którego przyświeca nam wspólna wizja oparta na wzajemnej współpracy, proaktywnej postawie oraz kreatywnym myśleniu.

Przewiń do profilu firmy