Oferta pracy

Koordynator ds. technicznych

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności technicznej obiektów i urządzeń technicznych należących do firmy

  • zlecenie, nadzór i rozliczanie pracy podwykonawców

  • nadzór nad konserwacją oraz przeglądem urządzeń mechanicznych i elektrycznych w obiektach firmy

  • nadzór techniczny nad instalacją urządzeń i wyposażenia obiektów firmy

  • współpraca z serwisami i instytucjami nadzoru

  • organizowanie i zabezpieczanie wykonawstwa ekipami własnymi i zleconymi na zewnątrz

  • standaryzowanie dokonywania napraw (zamawianie części)

  • kontakt z urzędami w zakresie kontroli i przeglądach wykonywanych przez nadzór i podmioty zewnętrzne

  • przygotowanie planów robót, kosztorysów, pomiarów w ramach technicznego utrzymania obiektów oraz inwestycji

  • prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów i urządzeń

  • pozyskiwanie podwykonawców, negocjacje ofert i uzgadnianie umów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane budownictwo, energetyka)

  • minimum 2-letnie doświadczenie w technicznym utrzymaniu obiektów budowlanych, utrzymaniu ruch (preferowane w branży FMCG)

  • znajomość procesów i inicjowanie lepszych rozwiązań w zakresie planowania, wykonawstwa, bieżącej eksploatacji i utrzymania obiektów budowlanych

  • umiejętność obsługi programów MS Office

  • operatywność, dobra organizacja pracy własnej i podwykonawców

  • prawo jazdy kat. B

  • badania sanitarne

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat na początku na 3-miesięczny okres próbny

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • świadczenia z funduszu socjalnego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych

Klient Pracuj.pl

Firma w branży FMCG posiadająca sieć sklepów i zakłady produkcyjne.

Przewiń do profilu firmy