Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. technicznych - Pracownik działu technicznego

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

Yabimo Sp. z o.o.

Feliksa Wrobela 13

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie zapytań ofertowych i opisów technicznych dla podwykonawców oraz ofert dla działu handlowego,

  • współpraca z działem handlowym i projektowym w zakresie realizacji pozyskiwanych zleceń,

  • koordynowanie postępów realizacji projektu, terminów, wykorzystania sprzętu, dostaw i zużycia materiałów oraz wydatków zgodnie z warunkami kontraktu,

  • zarządzanie projektami, nadzór techniczny i organizacyjny realizacji projektów (głównie konstrukcje stalowe – projektowanie, wycena, produkcja, dostawa i montaż),

  • zapewnienie realizacji prac w odpowiednim czasie i budżecie,

  • rozliczanie stopnia zaawansowania projektu oraz raportowanie o stanie prac i wykonaniu budżetu,

  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi,

  • prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert,

  • koordynacja pracy podwykonawców,

  • minimalizacja kosztów realizacji projektów,

  • radzenie sobie z różnymi sytuacjami dotyczącymi problemów podczas fazy projektowania, wyceny, produkcji lub montażu,

  • przygotowywanie raportów z bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • min. 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w innych branżach budowlanych głównie w budownictwie ogólnym i budownictwie modułowym (konstrukcje drewniane modułowe);

  • ukończenia studiów inżynierskich na kierunku budownictwo,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomości pakietu MS Office i sprawnej obsługi komputera,

  • umiejętności obsługi programów typu AutoCAD,

  • komunikatywności,

  • umiejętności organizacyjnych,

  • umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji, także pod presją czasu,

  • samodzielności i inicjatywy w realizacji wyznaczonych celów,

  • wysokiej motywacji wewnętrznej i chęci rozwoju osobistego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy,

  • udział w realizacji interesujących, międzynarodowych projektów,

  • niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon,

  • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • dodatkowe benefity takie jak: karta multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

Przewiń do profilu firmy