Oferta pracy

Koordynator ds. technicznych

Womak Alfa Sp. z o.o

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie dokumentacją obiektów - aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego,

  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, napraw,

  • Kontrolowanie realizacji budżetu podległych obiektów komercyjnych,

  • Nadzór nad prawidłową realizacją usługi obsługi technicznej,

  • Nadzór i kontrola nad pracami konserwacyjnymi, przeglądami, modernizacjami, remontami, naprawami,

  • Zarządzanie oraz organizacja pracy podwykonawców

  • Udział w protokolarnym przekazywaniu i odbiorze lokali od najemców

  • Czynny udział w procesie inwestycyjnym, w tym weryfikacja i zatwierdzanie dokumentacji oraz komunikacja z instytucjami;

  • Rozliczanie mediów na obiektach

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, elektrotechnika, automatyka, HVAC,

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w utrzymaniu ruchu lub zarządzaniu nieruchomościami,

  • Posiadasz praktyczną znajomość prawa budowlanego i technicznej obsługi budynków,

  • Umiesz rozwiązywać problemy techniczne oraz z zakresu zarządzania budynkiem,

  • Znasz i umiesz obsługiwać systemy: HVAC, elektrycznych, wod-kan, p.poż.

  • Dobrze znasz programy: AutoCAD, MS Office, Norma Pro – będzie mile widziane,

  • Posiadasz świadectwa kwalifikacji SEP E i D grup 1, 2, 3 - mile widziane,

  • Jesteś komunikatywny/a oraz umiesz zorganizować sobie pracę

  • Jesteś pewną siebie osobą i potrafisz zaangażować się w powierzane Ci obowiązki

  • Znasz język niemiecki lub angielski w mowie i piśmie,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ponad 16 letniej historii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Współpracę w ramach ambitnego, profesjonalnego zespołu.

  • Szkolenia wdrożeniowe i branżowe,

  • Dodatkowo oferujemy refundację zajęć rekreacji sportowej, prywatną opiekę medyczną oraz finansujemy naukę języka angielskiego i niemieckiego,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Jesteśmy grupą kapitałową istniejącą na polskim rynku już od ponad 16 lat. Jesteśmy właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych w całej Polsce, m.in. w Rzeszowie, Olsztynie i Poznaniu, jednak głównym polem działalności pozostaje Wrocław. Zespół młodych pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzymy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju.

Przewiń do profilu firmy