Oferta pracy

Koordynator ds. technicznych w branży nieruchomości

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.

  • Prosta 32, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Prosta 32

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizacje prac na terenie inwestycji.

  • Poszukiwanie i wybór wykonawców w tym negocjacje cen, płatności i terminów realizacji.

  • Współtworzenie harmonogramów projektów: przygotowywanie cyklicznych raportów i aktualizacji statusu prac.

  • Nadzór nad prawidłowością sporządzonej dokumentacji wykonawczej i zgodności prac z dokumentacją.

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac utrzymaniowych w terenie.

  • Reprezentowanie firmy przed organami lokalnymi i firmami podwykonawczymi.

  • Przeprowadzanie wizji lokalnych w tym dbanie o porządek i czystość na terenach inwestycji.

  • Udział w przygotowaniach koncepcji zagospodarowania terenu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość prawa budowlanego.

  • Mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo, gospodarka przestrzenna lub pokrewne.

  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość rynku nieruchomości i branży deweloperskiej.

To oferujemy

  • Pracę z ciekawymi ludźmi w firmie, która nieustannie wprowadza innowacje i rozwiązania w swojej branży.

  • Umowa o pracę/ Kontrakt B2B.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Dogodną lokalizację w nowoczesnym biurze w sąsiedztwie metra Rondo Daszyńskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie uznaniowe

Ziemia Inwestycje to bardzo dynamicznie rosnąca organizacja działająca na rynku od ponad 7 lat, posiadająca ponad 500 zadowolonych klientów. Jesteśmy liderem na rynku w Polsce. Przekazaliśmy w ręce naszych klientów ponad 600.000 m2 działek budowlanych w 9 osadach na terenie Polski.

Nasz 30-osobowy zespół cechuje wysoki poziom energii i skupienie na wyniku. Cenimy otwartą komunikację, samodzielność w kreowaniu rozwiązań i podejmowaniu decyzji.

Przewiń do profilu firmy