Oferta pracy

Koordynator ds. technicznych w laboratorium

BLIRT S.A.

  • Trzy Lipy 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

BLIRT S.A.

Trzy Lipy 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wyposażeniem, ewidencjonowanie wyposażenia, nadzór nad dokumentacją

  • przeprowadzanie wewnętrznych sprawdzeń sprzętów, kalibracji, konserwacji

  • organizacja zewnętrznych sprawdzeń sprzętów, kalibracji; kontakt z serwisami

  • nadzór nad warunkami środowiskowymi, wykonywanie badań z tym związanych

  • nadzór nad odczynnikami, ewidencjonowanie odczynników, nadzór nad dokumentacją

  • nadzór nad stanem technicznym laboratorium

  • nadzór nad opadami laboratoryjnymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min.średnie ( preferowane chemia lub pokrewne)

  • umiejętność pracy zgodnie z określonymi procedurami postępowania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.B1)

  • samodzielność oraz zdolność planowania i organizacji własnej pracy

  • obowiązkowość, dokładność i dyscyplina w realizacji zadań

  • dobre zdolności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej korporacji biotechnologicznej, organizacji o wysokich standardach działania,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • plan onboardingu, przeszkolenie stanowiskowe oraz wsparcie ze strony firmy,

  • pracę w energicznym i wspierającym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy

  • praca w godzinach 7.00/8.00 - 15.00/16.00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • lekcje kitesurfngu

BLIRT S.A.

BLIRT to polska spółka biotechnologiczna, obecna na warszawskiej giełdzie NewConnect, która powstała w 2008 roku. Firma funkcjonuje w oparciu o hybrydowy model biznesu, łączący realizację własnych projektów naukowo - badawczych z laboratorium usługowym.

Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne, BLIRT oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej, do badań naukowych i diagnostyki molekularnej, w szczególności enzymy i białka, zestawy do izolacji materiału genetycznego, odczynniki do PCR i RT-PCR.

Realizowane projekty badawczo-rozwojowe powstały we współpracy z wiodącymi naukowcami m.in. z Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Instytutu Farmaceutycznego w Warszawie i innych jednostek naukowych.

Przewiń do profilu firmy