Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. technicznych

FLT Grupa Sp. z o.o.O firmie

FLT Grupa Sp. z o.o.

Wrocławska 1w

Wilczyce (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Ofertowanie i wycena napraw dla klientów zewnętrznych (urządzenia)

  • Zamawiania części do realizacji napraw dla klientów zewnętrznych

  • Planowanie zleceń dla techników mobilnych

  • Audyty techniczne

  • Opracowanie know-how dotyczące napraw, usterek, obsługi codziennej, sposobu napraw

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, praca w grupie

Mile widziane

  • Uprawnienia WJK do konserwacji oraz obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Wymiar czasu pracy: Pon. - Pt. 8:00-16:00

  • Praca stacjonarna

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: atrakcyjna podstawa + premie od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia do pracy

FLT Grupa Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firm w zakresie urządzeń transportu bliskiego. Naszym Klientom oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, serwis, sprzedaż części zamiennych oraz urządzeń transportu bliskiego tj. podnośników koszowych i wózków widłowych.

Przewiń do profilu firmy