Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Telemarketingu

PersonGlobalO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesów związanych z zapewnieniem funkcjonowania Call Center

  • Cykliczne raportowanie wyników do przełożonego

  • Monitorowanie efektywności prowadzonych działań i wyników pracowników

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przelożonego

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Dyspozycyjność ( system pracy dwuzmianowy, w tym weekendy )

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz wyznaczania priorytetów

To oferujemy

  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Kielc

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Profesjonalne szkolenie oraz wdrożenie do pracy

PersonGlobal

PersonGlobal to grupa bardzo doświadczonych rekruterów, którzy szlify zawodowe nabierali w wielu międzynarodowych korporacjach oraz mniejszych firmach zarówno w Polsce, Rosji, na Ukrainie, jak i w wielu innych miejscach na świecie. Jesteśmy pasjonatami rekrutacji, dlatego selekcje pracowników nie traktujemy jako pracę, a raczej jako nasze hobby.

Przewiń do profilu firmy