Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

koordynator ds. telesprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 20.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz rozwijać swoje umiejętności jako koordynator teamu w międzynarodowym środowisku? Aplikuj!

    Nr ref.: /551/10/2018/NP/34827
    Poznań
    oferujemy
    • pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole ekspertów , pracujących na wspólny sukces i zadowolenie klientów
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet benefitów
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • możliwość rozwoju zawodowego
    zadania
    • wsparcie operacyjne i merytoryczne działu Telesprzedaży
    • koordynacja pracy zespołu (kilkanaście osób)
    • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży
    • analiza sprzedaży (raporty sprzedażowe)
    • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
    oczekujemy
    • ciekawego i popartego sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenia w sprzedaży usług klientom profesjonalnym/biznesowym
    • umiejętności pracy na celach i wynikach
    • dynamizmu, oraz głowy pełnej pomysłów
    • min. dobrej znajomości angielskiego pozwalającą na swobodną komunikacje

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47