Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Trade Marketingu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-08-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 150 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-ZikoApteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i wysoką jakość. Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są nasi Pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, pracę według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki zatrudnimy osobę na stanowisku:

Obszar pracy: woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za dobrą widoczność, wygląd zewnętrzny i wewnętrzny podległych jednostek (oznakowanie, witryny, materiały POS), cykliczna kontrola standardów sieci
  • poszukiwanie nowych lokalizacji reklamy zewnętrznej (outdoor), negocjowanie warunków najmu, koordynowanie ustawienia nośników, współpraca z podwykonawcami, kontrola stanu technicznego
  • czynne uczestniczenie w procesie otwierania nowych lokali (współtworzenie planu działań  marketingowych, montaż materiałów POS, kontrola przebiegu akcji otwarciowej, raportowanie)
  • współuczestniczenie w przygotowywaniu i realizacji centralnych i lokalnych akcji promocyjnych (eventy, kolportaż, prasa, billboardy, radio)
  • rozliczanie budżetu marketingowego dla podległego obszaru
  • koordynowanie zgłoszeń i terminowego usuwania usterek marketingowych
  • monitoring aktywności otoczenia konkurencyjnego na podległym terenie
  • wdrażanie i utrzymywanie standardów ekspozycji, implementacja planogramów
  • współpraca z działem operacyjnym i handlowym oraz kierownikami punktów sprzedaży w celu realizacji zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • mi. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dział marketingu, sprzedaży, operacyjny)
  • dyspozycyjność – praca w terenie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • dynamizm i nastawienie na realizację celów
  • biegła obsługa pakietu MS Office, Google Apps
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, smartfon)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
  • pracę w prężnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Ziko Apteka Sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie 31-216 ul. Legnicka 5, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz.U. 133/97 poz. 883)”

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się