Oferta pracy

Koordynator ds. Trade Marketingu

IGLOTEX

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Trade Marketingu,

  • odpowiedzialność za budowanie oraz egzekucje strategii wsparcia sprzedaży,

  • kontrola i optymalizacja budżetu Trade Marketingu,

  • ścisła współpraca z Kluczowymi Dostawcami/Klientami firmy celu budowania efektywnych planów wsparcia sprzedaży,

  • budowanie narzędzi oraz koordynowanie aktywności we wszystkich kanałach (promocja, komunikacja, lojalność klienta oraz konsumenta, materiały POS),

  • negocjowanie ustaleń zakresu wsparcia dostawcy i pozyskanie środków finansowych na aktywności trade marketingowe,

  • współpraca przy budowaniu narzędzi motywacyjnych dla sił sprzedaży,

  • koordynowanie organizacji udziału Iglotex w działaniach branżowych, współpraca z prasą, portalami i stowarzyszeniami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale Trade Marketingu/Sprzedaży/Marketingu (branża FMCG będzie dodatkowym atutem),

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

  • umiejętności analityczne,

  • nastawienie do identyfikacji oraz rozwiązywania problemów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, pozwalającym na kontakty z kontrahentami zagranicznymi,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Ekonomia/Zarządzanie/Marketing),

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie, która jest liderem w swojej branży,

  • rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych projektach,

  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy,

  • skorzystanie z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.