Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. transportu

Falck Medycyna Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu technicznego samochodów;

  • Nadzorowanie napraw i przeglądów technicznych, w tym okresowych w obsługiwanych pojazdach;

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej;

  • Kontrola kosztów i zużycia paliwa;

  • Koordynacja i procesowanie dokumentacji odzieży roboczej w regionie.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe o kierunku logistyka);

  • Rzetelność i umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;

  • Benefity pracownicze (karta sportowa i abonament medyczny, ubezpieczenie grupowe);

  • Kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach.

Falck Medycyna Sp. z o.o.

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Koordynatora ds. transportu.

Przewiń do profilu firmy