Oferta pracy

Koordynator ds. transportu

YAWAL S.A.O firmie

YAWAL S.A.

Lubliniecka 36

Herby (pow. lubliniecki)

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych.

Zadania:

  • planowanie tras dla przewoźników
  • weryfikacja umów transportowych pod kątem ich poprawności, ze szczególnym uwzględnieniem zabezpieczenia interesów spółki
  • bieżąca weryfikacja poprawności przebytych przez  firmy  transportowe kilometrów
  • gromadzenie i analiza ofert transportowych
  • optymalizacja kosztów transportu
  • analiza rentowności tras
  • aktualizacja wymagań systemów informatycznych
  • ewidencja i archiwizacja danych
  • opracowywanie raportów i sprawozdań z realizacji zadań transportowych

Wymagania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

  • jeśli nie chcesz, aby twoje CV było przez nas przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji, skreśl słowo „przyszłych”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy