Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. transportu i logistyki

INVESTBUD ALICJA, MATEUSZ PAWLIK S.C.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie transportów i monitorowanie jego realizacji

  • praca z obecnymi podwykonawcami, oraz nawiązywanie współpracy z nowymi

  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych

  • weryfikacja poprawności rozliczeń należności podwykonawców

  • stały monitoring efektywności pracy pojazdów firmy

  • analiza i porównania ofert transportowych

  • opracowywanie raportów z realizacji zadań transportowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku branży budowlanej

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • chęć nauki i rozwoju oraz dzielenie się swoją wiedzą

  • wysokie umiejętności analityczne oraz negocjacyjne

  • elastyczność i gotowość na zmiany

To oferujemy

  • prace w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • możliwość wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia na budowaniu procesów logistycznych i transportowych w firmie

  • otwartość na pomysły i inicjatywy

  • codzienną współprace z wieloma podwykonawcami

  • niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

INVESTBUD S.C. jest firmą z branży budowlanej, zajmująca się pracami ziemnymi, drogowymi, oraz wyburzeniami o zasięgu krajowym.

świadczymy usługi z zakresu prac ziemnych, oraz transportu ponadnormatywnego.

Szukamy zaangażowanych osób gotowych dołączyć do naszej grupy i razem z nami rozwijać się, uczyć i dzielić doświadczeniem.