Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. transportu i logistyki

INVESTBUD ALICJA, MATEUSZ PAWLIK S.C.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie transportów i monitorowanie jego realizacji
  • praca z obecnymi podwykonawcami, oraz nawiązywanie współpracy z nowymi
  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych
  • weryfikacja poprawności rozliczeń należności podwykonawców
  • stały monitoring efektywności pracy pojazdów firmy
  • analiza i porównania ofert transportowych
  • opracowywanie raportów z realizacji zadań transportowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku branży budowlanej
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • chęć nauki i rozwoju oraz dzielenie się swoją wiedzą
  • wysokie umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • elastyczność i gotowość na zmiany

To oferujemy

  • prace w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia na budowaniu procesów logistycznych i transportowych w firmie
  • otwartość na pomysły i inicjatywy
  • codzienną współprace z wieloma podwykonawcami
  • niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

INVESTBUD S.C. jest firmą z branży budowlanej, zajmująca się pracami ziemnymi, drogowymi, oraz wyburzeniami o zasięgu krajowym.

świadczymy usługi z zakresu prac ziemnych, oraz transportu ponadnormatywnego.

Szukamy zaangażowanych osób gotowych dołączyć do naszej grupy i razem z nami rozwijać się, uczyć i dzielić doświadczeniem.

Koordynator ds. transportu i logistyki, Opole