Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. transportu i spedycji

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bipol Justyna Ciereszko

5 4009 500 brutto / mies.

Składowa 10

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Lubisz organizować pracę innych, a przy tym temat transportu / spedycji nie jest Ci obcy ? Jeśli tak, to śmiało czytaj dalej! :)

  • zarządzanie i monitorowanie pracy kierowców,

  • kontrolowanie tras i tankowań kierowców,

  • kontrola budżetu transportu i spedycji,

  • nadzór nad pozostałymi pracownikami działu,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • stały kontakt z kierowcami i ich rozliczanie po powrocie z tras,

  • kontakt z klientami i dbanie o wysoki standard wykonywanej usługi, utrzymanie długofalowych relacji z klientami stałymi,

  • pozyskiwanie klientów niekontraktowych - za to dodatkowe - prowizyjne wynagrodzenie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, jak również w transporcie / spedycji,

  • najważniejsze - rzetelność i uczciwość,

  • dyspozycyjność - nie wymagamy nadgodzin, ale jak to w branży transportowej - może się zdarzyć telefon po godzinach pracy,

  • język angielski/ niemiecki na poziomie komunikatywnym, mile widziana dodatkowo znajomość języka rosyjskiego,

  • znajomość MS Office,

  • znajomość rynku TSL,

  • znajomość czasu pracy kierowcy, pakietu mobilności, konwencji CMR,

  • umiejętności interpersonalne i analityczne,

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę - nie inaczej! (na początku współpracy umowa na okres próbny)

  • samochód służbowy klasy D z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych;

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;

  • elastyczny system pracy - możesz pracować od 8 do 16-ej albo inaczej - sam wybierasz;

  • praca w biurze, nie home office ;);

  • praca w niedużej firmie, pozbawionej korporacyjnego charakteru, ale z wszelkimi profitami jak w korporacji ;);

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • miłą atmosferę pracy w młodym, rozwijającym zespole;

  • możliwość rozwoju i awansu;

  • ubezpieczenie zdrowotne, na życie;

  • komplementarne ubezpieczenie medyczne na wypadek ciężkiej choroby;

  • karta Multisport, przewidziane są również inne benefity.

O nas

Nasza firma działa na rynku już ponad 10 lat. Posiadamy ugruntowaną pozycję, lecz wciąż pragniemy się rozwijać. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw, wynajmem powierzchni, transportem międzynarodowym oraz świadczymy usługi spedycyjne.

Jesteśmy firmą rodzinną. Dlatego ważne jest dla nas prowadzenie biznesu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i rzetelności, kładziemy duży nacisk na budowanie trwałych relacji z kontrahentami. Nie interesuje nas szybki zysk.

Robimy wszystko, żeby nasz biznes był stabilny w tych niepewnych czasach. Bezpieczeństwo ekonomiczne firmy i naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne.

Nasz dział transportu i spedycji nie jest duży, ale chcemy się rozwijać - rób to z nami!

W związku z tym, że mamy sprecyzowane oczekiwania co do osoby na tej stanowisko, odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.