Oferta pracy

Koordynator ds. Transportu

AuchanO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą kierowców i pojazdów (transport własny oraz podwykonawcy)

  • Zapewnienie oczekiwanej jakości i efektywności usług transportowych

  • Planowanie i optymalizowanie procesów transportowych B2B oraz B2C

  • Zarządzanie podległym Zespołem

  • Kontrola dokumentacji transportowej

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w zakresie organizacji procesu transportowego np. jako dyspozytor, spedytor, koordynator lub specjalista ds. transportu

  • Znajomość lokalnego rynku usług transportowych

  • Znajomość funkcjonalności narzędzi typu TMS

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zmianie

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze klienta i pasji do zdrowego i dobrego jedzenia

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie inicjatyw, w celu wsparcia procesu organizacji dostaw lokalnych w ramach usług: click and collect, home delivery oraz dostaw B2B realizowanych na potrzeby sklepów

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i aktywny udział w strategicznych projektach

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków