Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. transportu - Spedytor

  • Bolesławiec, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Forest Style Polska Sp. z o.o., będący częścią grupy Forest Style – francuskiego producenta i dystrybutora szeroko rozumianej drewnianej architektury ogrodowej, poszukuje:
    Koordynator ds. transportu / Spedytor
    Miejsce pracy: Bolesławiec / Osła ( powiat bolesławiecki)

    Opis stanowiska:

    • planowanie w sposób jak najbardziej efektywny transportu krajowego i międzynarodowego
    • optymalizacja i kontrolowanie załadunków
    • poszukiwanie nowych rozwiązań i optymalizacja kosztów transportu
    • współpraca z przewoźnikami i magazynem
    • kontrola transportu zgodnie z polityką firmy
    • kontrola jakości transportu, kosztów i realizacja zgodnie z budżetem

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, transport)
    • min 2 letnie doświadczenie w branży logistycznej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
    • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
    • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
    • zdolność analitycznego myślenia
    • bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy
    • samodzielność, operatywność, skuteczność, orientacja na realizację celu
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • długoterminowe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • nowoczesne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV osobiście lub do przesłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku.
    Telefon kontaktowy 75 732 85 40.

    „Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres [email protected] – style.com wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb:

    x obecnej rekrutacji
    o przyszłych procesów rekrutacyjnych,

    prowadzonych poprzez firmę FOREST STYLE POLSKA Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.
    Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Pamiętaj, że oprócz praw wyżej wskazanych możesz złożyć do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych skargę na sprzeczne z prawem przetwarzanie danych.
    Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.”
    bottom