Oferta pracy

Koordynator ds. Transportu

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.O firmie

  • Wykroty, Polska
    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.

Wykroty

Wykroty (pow. bolesławiecki)

TECHNONICOL jest jednym z największych producentów i dostawców materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że oferujemy nowoczesne materiały i technologie, które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. Nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa m.in do budowy domów, zakładów produkcyjnych, mostów, infrastruktury społecznej i innych obiektów, poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

Aktualnie do naszej nowo budowanej fabryki poszukujemy:

Lokalizacja: Wykroty k/Bolesławca

Zadania:

  • nadzoruje prace działu transportu w zakresie bezproblemowych dostaw sprzętu
  • realizuje prace kontaktowe z firmami serwisującymi
  • zamawia wszelkie niezbędne części i surowce niezbędne do sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • nadzoruje obsługę systemu, narzędzi i urządzeń kontrolnych
  • uczestniczy w inwentaryzacji
  • realizuje transporty jednostkowe
  • pracuje nad optymalizacjami rozplanowania przedsiębiorstwa i przepływów logistycznych
  • zarządza transportem wewnętrznym
  • pozyskuje oferty na usługi zewnętrzne, doprowadza do podpisania umów, audytuje magazyny

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w obszarze magazynu min. 1 rok
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość programów typu WMS
  • znajomość Lean i 5S
  • dokładność, sumienność i obowiązkowość
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • wyjątkową atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • bogaty pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000), prowadzonych przez TECHNONICOL-INSULATION Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogrodźcu.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne