Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. ubezpieczeń i likwidacji szkód

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fraikin Polska sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska – główne zadania:

    • Bezpośrednia obsługa Klienta w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych
    • Sporządzanie i kompletowanie dokumentacji szkodowej i naprawczej
    • Nadzór nad prawidłowym i terminowym ubezpieczaniem pojazdów
    • Weryfikowanie merytoryczne uszkodzeń oraz autoryzowanie kalkulacji kosztów napraw
    • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi i warsztatami naprawczymi

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień merytorycznych i technicznych likwidacji szkód komunikacyjnych
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Samodzielność, kreatywność  i bardzo dobra organizacja pracy
    • Silna motywacja do pracy i umiejętność współpracy w zespole
    • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.