Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych

GRUPA PZUO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Koordynator ds. Ubezpieczeń KorporacyjnychNumer ref.: 000009773

Twoje zadania:

  • Koordynacja procesu realizacji planów sprzedaży oraz raportowanie osiąganych wyników sprzedażowych
  • Wspieranie Doradców i Ekspertów w planowaniu i realizacji celów biznesowych
  • Koordynacja procesu realizacji wskaźników rentownościowych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizacja planu sprzedaży ubezpieczeń majątkowych dla klientów korporacyjnych
  • Udział w negocjacjach i tworzenie umów ubezpieczenia
  • Współpraca z pośrednikami ubezpieczeniowymi

Czekam na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz 5 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ubezpieczeń dla klientów korporacyjnych
  • Masz praktyczną znajomość technik sprzedaży
  • Posiadasz wiedzę z zakresu underwrittingu
  • Dysponujesz bardzo dobrą znajomością produktów ubezpieczeniowych dedykowanych dla klientów korporacyjnych.
  • Masz wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie, prawo, ekonomia, ubezpieczenia
  • Możesz się pochwalić doświadczeniem w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami korporacyjnymi oraz pośrednikami ubezpieczeniowymi
  • Przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne