Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Usług porządkowych

Ochrona JuwentusO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań operacyjnych w sprzątaniu
  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • poszukiwanie kandydatów oraz koordynacja w zatrudnianiu pracowników z usługi porządkowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sektorze usług porządkowych w szczególności w dziale operacyjnym
  • umiejętność łączenia pracy w biurze z pracą w terenie
  • silna osobowość, zapał do pracy i konsekwencja w działaniu
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niepowtarzalną możliwość rozwoju zarówno umiejętności technicznych, jak i menadżerskich
  • narzędzia pracy (w tym auto służbowe)

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Koordynator ds. Usług porządkowych, Szczecin