Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Koordynator ds. Utrzymania Ruchu

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.O firmie

Bestwińska 105A

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • koordynowanie procesu utylizacji odpadów stalowych i komunalnych;

  • organizacja i rozliczanie serwisów zewnętrznych, wykonawców prac remontowych i inwestycyjnych;

  • wykonywanie i nadzorowanie prac podczas awarii sprzętu technicznego, elektrycznego, maszyn i urządzeń na terenie zakładu produkcyjnego oraz biurowca;

  • analiza przyczyn awarii, tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramów napraw prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz przeglądów budynków;

  • nadzór nad zakupami technicznymi i magazynem części zamiennych;

  • współpraca z działem produkcji w zakresie wydajności i dostępności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne - mechanika, elektryka, budowa maszyn lub inne pokrewne;

  • doświadczenie "warsztatowe" min. 2 lata w obszarze utrzymania ruchu;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • znajomość obsługi komputera (MS Office);

  • zdolność do pracy na wysokościach pow. 1 m;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę od poniedziałku do piątku 7-15;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • pakiet medyczny;

  • dostęp do innowacyjnej technologii.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin