Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. utrzymania ruchu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKO-ZEC Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych, w tym sprzętu ciężkiego: koparki, ładowarki, spychacze, ciągniki siodłowe z silonaczepami
  • Planowanie i organizacja przeglądów, dozorów, remontów i instalacji, w tym nadzór nad UDT
  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków
  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań
  • Zapewnienie optymalnego stanu zapasów i zarządzanie częściami zamiennymi do maszyn, instalacji i budynków; w tym węzła betoniarskiego
  • Optymalizacja techniczna w zapewnieniu bezawaryjnej pracy linii produkcyjnych w tym. nowych instalacji przetwarzania odpadów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Min.5 letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Obsługa komputera, MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, rysunki)
  • Dobra znajomość zagadnień mechanicznych (pneumatyka, hydraulika, mechanika)
  • Chęć poznawania i poszukiwania nowych rozwiązań
  • Otwartość na wiedzę i chęć do dzielenia się nią
  • Uprawnienia UDT elektryczne G1 powyżej 1kV
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy dzień wolny
  • akcjonariat pracowniczy

Aktualne oferty pracodawcy
2022/259/z

Koordynator ds. utrzymania ruchu, Poznań