Oferta pracy

Koordynator ds. Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Uniejów

    Uniejów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Utrzymania Ruchu – Łęczyca

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola i analiza stanu technicznego powierzonych urządzeń, zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności eksploatacyjnej maszyn i urządzeń;

  • rozwiązywanie bieżących problemów z zakresu utrzymania ruchu związanych z procesem produkcji;

  • planowanie i realizowanie przeglądów, remontów, konserwacji oraz napraw; diagnozowanie i usuwanie awarii, przeglądy prewencyjne, ustalanie priorytetów przy naprawach i remontach;

  • wykonywanie czynności montażowych i demontażowych niezbędnych do instalowania i przyłączania urządzeń oraz maszyn

  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną; prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

  • analizowanie zdolności produkcyjnych, optymalizacja procesu, wdrażanie usprawnień oraz udział w nowych projektach.

  • planowanie i realizacja modernizacji oraz udział w zakupach i montażu nowych maszyn.

  • współpraca na poziomie operacyjnym z zewnętrznymi firmami serwisowymi w zakresie zabezpieczenia i utrzymania wymaganego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz instalacji;

  • zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół produkcyjny

  • sporządzanie zapotrzebowania na zakupy materiałów dla potrzeb utrzymania ruchu, planowanie dostaw w celu zapewnienia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń stosowanych w procesie produkcyjnym

  • współpraca z dostawcami i usługobiorcami zewnętrznymi,

  • tworzenie raportów i dokumentacji technicznej,

  • czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu,

  • udział w codziennych/tygodniowych spotkaniach dotyczących realizacji planu, aby zapewnić właściwy przepływ produktów.

Wymagania pracodawcy

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1) - warunek konieczny

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane o specjalności: elektryk/mechanik,

  • wiedza z zakresu budowy oraz zasad obsługi maszyn i urządzeń

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz zdolności analityczne,

  • znajomość rysunku technicznego

  • obsługa komputera (pakiet MS Office)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • mile widziane uprawnienia elektryczne/wózki widłowe,

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji + premie

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, paczki na święta, wczasy pod gruszą i inne

  • realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój fabryki

  • współpraca w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się branży

  • Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy