Oferta pracy

Koordynator ds. wdrożeń i serwisu

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Wodomierze, ciepłomierze, podzielniki
Miejsce pracy: dolnośląskie, lubuskie

Zakres obowiązków:

  • wykonanie  wdrożeń  systemów  zdalnego odczytu ciepłomierzy  i wodomierzy,
  • kontakt z podwykonawcami  w celu realizacji zleconych zadań,
  • przeprowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i programów odczytowych,
  • tworzenie i nadzór nad bazami danych,
  • serwis gwarancyjny urządzeń u klienta,
  • usuwanie problemów oraz wsparcie techniczne,
  • koordynowanie prac  w zakresie zleconych kontraktów.

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu, w jednej z największych grup przemysłowych w Polsce;
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię uzależnioną wyników;
  • dodatkowe pakiety (Benefitsystems, prywatna opieka medyczna LUXMED);
  • pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem i „wczasy pod gruszą”;
  • elastyczne godziny pracy;
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy.

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie instalacji, ciepłownictwa,
  • znajomości obsługi komputera w szczególności  programów:  EXCEL, SQEL,  obsługi baz danych,
  • wiedzy w zakresie urządzeń i systemów automatyki  w grupie urządzeń pomiarowych,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność  - częste wyjazdy,
  • zaangażowania i etyki pracy – punktualności, proaktywnej postawy, otwartości na nowe wyzwania.

Prosimy o załączenie klauzuli do aplikacji:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy