Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Wdrożeń Kadrowo-Płacowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów z różnych branż. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój umiejętności i zdobywanie cennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków obejmować będzie:

    • identyfikację potrzeb Klienta w obszarze kadrowo-płacowym
    • weryfikację poprawności kompletności danych dostarczonych przez Klienta na etapie wdrożenia usług
    • koordynowanie procesu wdrożenia nowych Klientów w obszarze outsourcingu kadr i płac (harmonogram, ustalenie wytycznych, sporządzenie specyfikacji, komunikacja pomiędzy stronami procesu)
    • wdrażanie rozwiązań aplikacyjnych w obszarze kadr i płac
    • koordynację integracji systemów
    • raportowanie statusu realizacji projektów wdrożeniowych
    • przeprowadzanie testów powdrożeniowych

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie i wiedza merytoryczna w obszarze kadrowo-płacowym
    • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w firmie outsourcingowej
    • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów kadrowo - płacowych (znajomość systemu enova365 będzie dodatkowym atutem)
    • otwartość w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności z zakresu kadr i płac oraz technicznych
    • samodzielność, dokładność, proaktywność
    • doświadczenie we wdrożeniach nowych klientów będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • elastyczne godziny początku i zakończenia pracy
    • przyjazna atmosfera pracy zespołowej
    • dofinansowanie szkoleń SKWP, Akademii Biznesu, ACCA itp.
    • praca w siedzibie firmy bez zadań domowych ;-)
    • prywatna opieka medyczna dla pracowników oraz członków ich rodzin
    • lekcje języka angielskiego w godzinach pracy
    • świetna lokalizacja biura przy metrze Rondo Daszyńskiego
    • karta MultiSport i firmowe starty w imprezach biegowych (np. Runmageddon)
    • brak dress codu

    Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje. Zapoznamy się z każdym CV. Na kolejny etap rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów. Do zobaczenia!

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.